O firmie

           

Meble do salonu, stoly, krzesła, sypialnie, sofy, narozniki, living room

Firma Swarzędzkie Meble łączy ludzi posiadających wspólną pasję, jaką jest meblarstwo.

Dzięki niej tworzymy meble nowoczesne i tradycyjne. Łączymy światowe trendy i technologię z pięknem wykorzystywanego od wszechczasów i przyjaznego człowiekowi naturalnego drewna.
Do produkcji oferowanych przez nas mebli zostały wykorzystane najlepsze, sprawdzone od wieków w meblarstwie gatunki drewna. Drewno to pozyskuje się z polskich siedlisk (dąb, olcha, buk), a częściowo importuje z Ameryki Północnej (czereśnia, orzech)

Drzewo to symbol życia i długowieczności. Od wieków drewno było sprzymierzeńcem człowieka: ogrzewało, było budulcem domu, z niego powstały pierwsze narzędzia i przedmioty codziennego użytku. Pewnie, dlatego lubimy otaczać się przedmiotami z drewna. Dotyk ciepłych, drewnianych powierzchni daje nam poczucie bezpieczeństwa.
Podobają nam się naturalne kolory, cieszy nasze oczy łagodny rysunek słojów. Szukając solidności, trwałości i piękna sięgamy po drewno. Z niego powstają podłogi, drzwi i okna naszych domów. Do naszych mieszkań wstawiamy meble z drewna, by cieszyć się ich urodą przez długie lata

Nasze meble są barwione i lakierowane materiałami wodnymi, które podkreślają naturalne piękno i walory estetyczne drewna a co najważniejsze są bezpieczne dla użytkowników i środowiska naturalnego.


Jesteśmy przekonani, że zakupione u nas meble będą Państwu służyć wiele lat.

W przypadku chęci przekazania, wniosków, pochwał i uwag na temat produktów, strony czy też obsługi zapraszamy do kontaktu.

mail: biuro@swarzedzkiemeble.pl